Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ outdoor portable power station ] eşleşme 87 Ürünler.
Güneş paneli ve MPPT ile 1200W LiFePO4 taşınabilir enerji istasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
1008Wh Kapasiteli LiFePO4 Pil ve 350W Güneş Paneli Şarjlı 1200W Taşınabilir Güç İstasyonu Dış Mekan Kampı için
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Charging and 230V/110V Pure Sine Wave Output
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 2016WH/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
LiFePO4 Pilli ve Güneş Enerjisi Şarjlı 3000W Taşınabilir Güç İstasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
MPPT Solar Şarjlı 200W Taşınabilir Güç İstasyonu
| Pil tipi: | Lityum iyonu |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
1200W Taşınabilir Güç İstasyonu, 110V/220V AC Çıkış, 1008Wh Kapasite ve 2000+ Döngü Ömrü ile Güneş Enerjisi Jeneratörü
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Çoklu Çıkış Arayüzleri ve UPS Fonksiyonlu Güneş Jeneratörü ile Yüksek Kapasiteli 5376Wh Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
3000W Taşınabilir Güç İstasyonu, UPS Fonksiyonu, El Feneri ve Takviye Marşlı Güneş Jeneratörü
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
3000W taşınabilir güç istasyonu, atlama başlatıcısı Tipi C el feneri ve 5376Wh LiFePO4 pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
Çok Fonksiyonlu 300W 288Wh Taşınabilir Güç İstasyonu Kablosuz Şarjlı
| Çıktı Gücü: | 300W |
|---|---|
| Aşırı yükleme koruması: | 360±20W |
| Model: | A3B |


