Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ outdoor portable power station ] eşleşme 87 Ürünler.
Ana Sayfa / Dışarıda Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali 200W MPPT Kontrolör Tipi
| İsim: | Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil tipi: | Lityum iyonu |
LiFePO4 Taşınabilir Elektrik Santrali Dışarıda Güneş Enerjisi Taşınabilir Elektrik Santrali 1200W
| Adı: | LiFePO4 Taşınabilir Güç İstasyonu |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | LIFEPO4 |
OEM 3000W Taşınabilir Güç Santrali Açık Hava Kampı İçin Saf Sinüs Dalgası
| Adı: | 3000W Taşınabilir Güç İstasyonu |
|---|---|
| Pil Türü: | LIFEPO4 |
| İnverter Tipi: | saf sinus dalgası |
Güneş Enerjisi Depolama Elektrik Santrali 200W Kamp Acil Taşınabilir Elektrik Santrali
| Adı: | Enerji Depolama Santrali |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Açık hava temiz sinüs dalgası taşınabilir enerji istasyonu 200w Ev şarjı için
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil tipi: | 18650 Lityum Pil |
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
Hafif Taşınabilir 200W Taşınabilir Güç İstasyonu Açık Hava Etkinlikleri, Acil Durum Gücü ve Uzaktan Çalışmalar için Kolay Taşınır
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Hafif Kalıcı 200W Taşınabilir Güç Santrali Uzak Çalışma ve Açık Hava Etkinlikleri için Uygun Taşınabilir Enerji Çözümü
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Kompakt Kalıcı 200W Taşınabilir Güç Santrali Dış Evrenler için Taşınabilir Enerji Depolama Alay Hazırlığı ve Seyahat
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Çok Fonksiyonlu 200W Taşınabilir Güç İstasyonu, Ev ve Dış Mekan Kullanımı İçin Tip C Çıkışlı
| AC Çıkış gücü: | 200W |
|---|---|
| Şarj süresi: | 6-7 Saat |
| Güneş paneli şarjı: | DC 13V~22V, 2,5A'ya kadar Maksimum giriş |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Input and 1.5 Hours Fast Charging for Outdoor Camping
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 2016WH/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |


