Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ outdoor portable power station ] eşleşme 87 Ürünler.
Taşınabilir 200W Çok Kullanımlı Güneş Şarj Lityum-Ion Pil Enerji Jeneratörü Kamp Açık Hava Acil Elektrik Santrali
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
Allpowers 1008Wh Kapasiteli 230V/110V Çıkışlı Taşınabilir Güç İstasyonu, 2000+ Döngü Ömrüyle Dış Mekan Kampı için Güneş Jeneratörü
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 1008WH/3.2V 315.000mAh/22.4V 45AH |
| Giriş şarjı: | DC 38V/6.0A |
Açık Hava Kampı için C Tipi Port Fener ve Atlama Başlatıcısı ile Taşınabilir Elektrik İstasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 1008WH/3.2V 315.000mAh/22.4V 45AH |
| Giriş şarjı: | DC 38V/6.0A |
2016Wh taşınabilir elektrik istasyonu, C Tipi el feneri ve ev dışı kullanım için atlama başlangıcı ile
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 2016WH/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
Dış Mekan Kullanımı için 1008Wh LiFePO4 Bataryalı ve Saf Sinüs Dalgalı İnvertörlü 1200W Taşınabilir Güç İstasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 1008WH/3.2V 315.000mAh/22.4V 45AH |
| Giriş şarjı: | DC 38V/6.0A |
3000W Portable Power Station with LiFePO4 Battery MPPT Solar Panel Charging for Home Outdoor Use and EU/US Car Power Source JP/AU
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
|---|---|
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
| Solar Şarj: | 650W 12-80V/DC8.5A MAX |
3000W Portable Power Station with MPPT Controller UPS Function and Multiple Outputs for Home Emergency and Outdoor Camping
| Akü kapasitesi: | 5376Wh |
|---|---|
| AC Çıkış gücü: | 3000W |
| AC Giriş Gücü: | Maksimum 1600W |
Açık Hava Kampı için 5376Wh LiFePO4 Pil ve Güneş Jeneratörü ile 3000W Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Super Hızlı Şarj 5376Wh Kapasitesi ve Dış Çevre Kampı için Çoklu Çıkış Arayüzleri ile 3000W Taşınabilir Güç Santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |


