Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ outdoor portable power station ] eşleşme 87 Ürünler.
Kamp ve açık hava kullanımı için 1008Wh Kapasitesi Saf Sinüs Dalga Inverteri ve MPPT Denetleyicisi ile 1200W Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 1008WH/3.2V 315.000mAh/22.4V 45AH |
| Giriş şarjı: | DC 38V/6.0A |
5376Wh LiFePO4 bataryası 110v/230v çıkış ve birden fazla şarj seçeneği ile taşınabilir enerji istasyonu
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
5376Wh'luk kapalı ofis kullanımı ve güneş şarjı için birden fazla çıkışlı taşınabilir enerji santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Güneş şarjı / lityum iyonlu pil ile çok fonksiyonel 300W taşınabilir enerji istasyonu
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| İnverter Tipi: | saf sinus dalgası |
3000W High Capacity Portable Power Station with Multiple Output Interfaces and Overload Protection for Outdoor and Emergency Use
| Çıktı gücü: | 3000W |
|---|---|
| Pil tipi: | Lifepo4 |
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
Çok fonksiyonel taşınabilir güneş enerjisi santrali 3000W
| Çıkış arayüzü: | DC, Tip C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Giriş arayüzü: | AC |
| Adı: | 3000W Taşınabilir Güç İstasyonu |
Dışarıda 300W 270Wh taşınabilir güneş enerjisi santrali
| Adı: | taşınabilir güneş enerjisi istasyonu |
|---|---|
| Birlikte Verilen Aksesuarlar: | AC adaptörü, araba şarj cihazı, güneş paneli şarj kablosu |
| USB Çıkışı: | 2 X USB-A (5V/2.4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh Kablosuz Güneş Enerji Santrali Jeneratörü Dışarıdaki Acil Güç Kaynağı için
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Araba, Gaz Jeneratörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| İnverter Tipi: | saf sinus dalgası |
Kablosuz şarj ile 300W 288Wh taşınabilir güneş paneli enerji istasyonu
| Adı: | Taşınabilir Güneş Paneli Elektrik Santrali |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Güçlü 200W taşınabilir güç kaynağı Zorlu ortamlarda ve uzak bölgelerde performans sağlamak için hava koşullarına dayanıklı konut
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


