Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ outdoor portable power station ] eşleşme 87 Ürünler.
Büyük Kapasiteli Elektrik Santrali 600 Watt Dışarıda Acil Kullanım için Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali
| İsim: | taşınabilir güneş enerjisi istasyonu |
|---|---|
| Dönüştürücü derecelendirme: | 600W (1200W dalgalanma) |
| Güneş Paneli Uyumluluğu: | 120W'ye kadar |
500W Güneş Enerjisi Depolama Bataryası Taşınabilir Güç Jeneratörü Çok Kullanımlı Kamp Açık Açık Acil Güç Tedarikçisi
| Pil Kapasitesi: | 3.7V 216000mAh lityum pil |
|---|---|
| Güç: | 500W |
| Güç Kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
Taşınabilir 200W Dış Mekan Güneş Enerjisi Bankası Güç İstasyonu Lityum İyon Pil MPPT Kontrol Cihazı Ev Kullanımı İçin - AB, ABD, İngiltere Fişleri Dahil
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
Büyük Kapasiteli 2400W Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali Altın Tedarikçi Ev ve Dış Kullanım için AB/ABD/İngiltere fişleri ile MPPT kontrolörü
| Çıktı arayüzü: | DC, Tip C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
| Çıktı: | AC/DC/USB |
Ultra taşınabilir dayanıklı 200W Mobil Güç Bankası Hızlı şarj Akıllı telefonlarla uyumlu dizüstü bilgisayarlar tabletler ve USB cihazları
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
MPPT Kontrolörü Mobil Güneş Enerjisi Jeneratörü Temiz 300W 270Wh Dışarıdaki Acil Durumlar İçin
| Adı: | Mobil güneş enerjisi jeneratörü |
|---|---|
| Özel Özellikler: | Kablosuz Şarj, Tip C, El feneri, atlama marş, puro çakmağı |
| Görev: | Güç Desteği |
300W taşınabilir Güneş Jeneratörü Sigara Çakıcıyla 288Wh Güneş Enerjisi Saf Sinüs Dalga Inverteri
| Adı: | 300W taşınabilir güneş jeneratörü |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |


