Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ lithium battery portable power station ] eşleşme 65 Ürünler.
Açık Hava Kampı için 5376Wh LiFePO4 Pil ve Güneş Jeneratörü ile 3000W Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Çoklu Çıkış Arayüzleri ve UPS Fonksiyonlu Güneş Jeneratörü ile Yüksek Kapasiteli 5376Wh Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
3000W taşınabilir güç istasyonu, atlama başlatıcısı Tipi C el feneri ve 5376Wh LiFePO4 pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
LiFePO4 Pilli ve Güneş Enerjisi Şarjlı 3000W Taşınabilir Güç İstasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Güneş paneli ve MPPT ile 1200W LiFePO4 taşınabilir enerji istasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
3000W Portable Power Station with LiFePO4 Battery MPPT Solar Panel Charging for Home Outdoor Use and EU/US Car Power Source JP/AU
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
|---|---|
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
| Solar Şarj: | 650W 12-80V/DC8.5A MAX |
3000W taşınabilir elektrik santrali ev dışı kullanım için AB fişek ve atlama başlangıcı ile
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
5376Wh Taşınabilir Güç İstasyonu, 110V/230V Çıkış ve Acil Durum Güç Kaynağı için El Feneri
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
Acil ve açık hava kullanımı için 1008Wh LiFePO4 pil ve saf sinüs dalga inverteri ile 1200W taşınabilir enerji istasyonu
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Ana Sayfa / Dışarıda Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali 200W MPPT Kontrolör Tipi
| İsim: | Taşınabilir Lityum Pil Enerji Santrali |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil tipi: | Lityum iyonu |


