Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ lithium battery portable power station ] eşleşme 65 Ürünler.
Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali 2400W Saf Sinüs Dalga İnvertör LiFePo4 Lityum İyon Pil ve MPPT Kontrol Cihazı ile
| LCD Ekranı: | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
| Kapasite: | 2400W |
LCD Ekran 3000W 2688Wh LiFePo4 Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali, Saf Sinüs Dalgalı İnvertör MPPT Kontrol Cihazı ve AB/ABD Fiş Tipleri
| LCD Ekranı: | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Kapasite: | 3000W |
Taşınabilir 200W Çok Kullanımlı Güneş Şarj Lityum-Ion Pil Enerji Jeneratörü Kamp Açık Hava Acil Elektrik Santrali
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
AC 110/220V Lityum-Ion Batarya Güç Bankası ile taşınabilir 200W Güç İstasyonu Acil Destek Kampçılık Balıkçılık Güneş Jeneratörü
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
Kablosuz şarj ile 300W 288Wh taşınabilir güneş paneli enerji istasyonu
| Adı: | Taşınabilir Güneş Paneli Elektrik Santrali |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
500W Güneş Enerjisi Depolama Bataryası Taşınabilir Güç Jeneratörü Çok Kullanımlı Kamp Açık Açık Acil Güç Tedarikçisi
| Pil Kapasitesi: | 3.7V 216000mAh lityum pil |
|---|---|
| Güç: | 500W |
| Güç Kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
Dış Mekan Taşınabilir 200W Güç İstasyonu Güneş Enerjisi Şarj AC 110/220V 200 Watt Ev Kampı için Acil Durum Güç Kaynağı
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
Yüksek Kapasiteli 200 Watt Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali Acil Güneş Jeneratörü Ev Kamp Açık 200w Güç Santrali
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
Lityum pil ve MPPT ile 300W taşınabilir güneş enerjisi istasyonu
| Akü kapasitesi: | 288Wh / 78000mAh /3.7V |
|---|---|
| Giriş şarjı: | DC15V/3.0A |
| Solar Şarj: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A maks. |
Güçlü 200W taşınabilir güç kaynağı Zorlu ortamlarda ve uzak bölgelerde performans sağlamak için hava koşullarına dayanıklı konut
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


