Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ lithium battery portable power station ] eşleşme 65 Ürünler.
600W Taşınabilir Güç İstasyonu (Güneş Enerjisiyle Şarj ve Kablosuz Çıkış)
| Akü kapasitesi: | 520Wh / 140400mAh /3.7V |
|---|---|
| Giriş voltajı: | 12v-26V |
| Giriş Akımı: | 8a Max |
MPPT Solar Şarjlı 200W Taşınabilir Güç İstasyonu
| Pil tipi: | Lityum iyonu |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |
Çok Fonksiyonlu Güneş Enerjisi Depolama 1200W Taşınabilir Elektrik Santrali 110V 220V Lityum Pil Acil Güç Tedarikçisi
| LCD Ekranı: | - Evet. |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
| Kapasite: | 1200Wh |
Açık hava temiz sinüs dalgası taşınabilir enerji istasyonu 200w Ev şarjı için
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil tipi: | 18650 Lityum Pil |
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
Kamp ve açık hava kullanımı için 1008Wh Kapasitesi Saf Sinüs Dalga Inverteri ve MPPT Denetleyicisi ile 1200W Taşınabilir Elektrik Santrali
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 1008WH/3.2V 315.000mAh/22.4V 45AH |
| Giriş şarjı: | DC 38V/6.0A |
270Wh Lityum Pil ve Güneş Şarjı ile 300W Taşınabilir Elektrik Santrali
| Akü kapasitesi: | 270Wh / 78000mAh /3.7V |
|---|---|
| Giriş şarjı: | DC15V/3.0A |
| Solar Şarj: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A maks. |
MPPT ve Lityum İyon Pilli 200W Taşınabilir Elektrik İstasyonu
| Akü kapasitesi: | 145Wh / 39000mAh /3.7V |
|---|---|
| Giriş şarjı: | DC15V/2.0A |
| Solar Şarj: | DC35135 13V ~ 26V/2.0A maks. |
Hafif Taşınabilir 200W Taşınabilir Güç İstasyonu Açık Hava Etkinlikleri, Acil Durum Gücü ve Uzaktan Çalışmalar için Kolay Taşınır
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 5376Wh |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
1200W Portable Power Station with LiFePO4 Battery and MPPT Controller
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| İnverter tipi: | Saf sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | Mppt |


