Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ lithium battery portable power station ] eşleşme 65 Ürünler.
2016Wh Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali, Dış Mekan Kullanımı için LiFePO4 Pil ve MPPT Kontrol Cihazı ile
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 2016WH/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
2016Wh Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali, Dış Mekan Kullanımı için LiFePO4 Pil ve MPPT Kontrol Cihazı ile
| Pil tipi: | Lifepo4 |
|---|---|
| Akü kapasitesi: | 2016WH/3.2V |
| AC girişi: | Maksimum 1600W |
MPPT Kontrolörü Çok Fonksiyonlu Güç Santrali 300W 270WH Lityum İyon Pille
| Görev: | Güç Depolama |
|---|---|
| C Tipi çıkış: | 5V/3A |
| Pil Kapasitesi: | 270WH |
Taşınabilir 200W Dış Mekan Güneş Enerjisi Bankası Güç İstasyonu Lityum İyon Pil MPPT Kontrol Cihazı Ev Kullanımı İçin - AB, ABD, İngiltere Fişleri Dahil
| Pil türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| İnverter tipi: | Değiştirilmiş sinüs dalgası |
| Denetleyici türü: | PWM |
300W 270Wh Taz Sinüs Dalga Invertörü Lityum İyon Pilli Taşınabilir Güneş Kamp Güç Santrali
| Adı: | Güneş kampı elektrik santrali |
|---|---|
| Şarj Zamanı: | 6-7 Saat |
| Kapasite: | 270WH |
MPPT Kontrolörü Büyük Kapasiteli Elektrik Santrali 300W 288Wh Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| İnverter Tipi: | saf sinus dalgası |
Dışarıda 300W 270Wh taşınabilir güneş enerjisi santrali
| Adı: | taşınabilir güneş enerjisi istasyonu |
|---|---|
| Birlikte Verilen Aksesuarlar: | AC adaptörü, araba şarj cihazı, güneş paneli şarj kablosu |
| USB Çıkışı: | 2 X USB-A (5V/2.4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh Kablosuz Güneş Enerji Santrali Jeneratörü Dışarıdaki Acil Güç Kaynağı için
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Araba, Gaz Jeneratörü, Güneş Paneli |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| İnverter Tipi: | saf sinus dalgası |
Yüksek Kapasiteli Elektrik İstasyonu Dışarıda 300W Taşınabilir Acil Elektrik İstasyonu
| Adı: | Yüksek kapasiteli elektrik santrali |
|---|---|
| Çıkış: | AC, DC, USB, Type-C |
| Model: | A3E |
Büyük Kapasiteli Elektrik Santrali 600 Watt Dışarıda Acil Kullanım için Taşınabilir Güneş Enerjisi Santrali
| İsim: | taşınabilir güneş enerjisi istasyonu |
|---|---|
| Dönüştürücü derecelendirme: | 600W (1200W dalgalanma) |
| Güneş Paneli Uyumluluğu: | 120W'ye kadar |


