Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ emergency portable power station ] eşleşme 73 Ürünler.
500W Güneş Enerjisi Depolama Bataryası Taşınabilir Güç Jeneratörü Çok Kullanımlı Kamp Açık Açık Acil Güç Tedarikçisi
| Pil Kapasitesi: | 3.7V 216000mAh lityum pil |
|---|---|
| Güç: | 500W |
| Güç Kaynağı: | AC adaptörü, güneş paneli, araba şarjı |
MPPT Kontrolörü Mobil Güneş Enerjisi Jeneratörü Temiz 300W 270Wh Dışarıdaki Acil Durumlar İçin
| Adı: | Mobil güneş enerjisi jeneratörü |
|---|---|
| Özel Özellikler: | Kablosuz Şarj, Tip C, El feneri, atlama marş, puro çakmağı |
| Görev: | Güç Desteği |
300W taşınabilir Güneş Jeneratörü Sigara Çakıcıyla 288Wh Güneş Enerjisi Saf Sinüs Dalga Inverteri
| Adı: | 300W taşınabilir güneş jeneratörü |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |


