Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ powerful portable power station ] eşleşme 121 Ürünler.
Yüksek Kapasiteli 1200W Taşınabilir Elektrik Santrali Ev Kampı İçin
| Çıktı arayüzü: | DC, Tip C, USB/DC, AC |
|---|---|
| İşlev: | Kablo, Güneş Paneli şarjı, Güneş Şarjını Destekle |
| Tip: | Dış mekan, taşınabilir elektrik santrali için fiş, yüksek kapasite, kablo, taşınabilir, güç staion i |
Yüksek Kapasiteli 600W Taşınabilir Elektrik Santrali Açık Hava Etkinlikleri Geziler Kamp Sürüş
| Adı: | 600W Taşınabilir Güç istasyonu |
|---|---|
| Çıkış arayüzü: | DC, Tip C, USB/DC |
| Görev: | Kablo, güneş paneli şarjı, kablosuz şarj, güneş şarjını destekleme |
Akıllı Elektrik Enerjisi Güneş Taşınabilir Elektrik Santrali 200W Ev / Dışarı için
| Çıktı arayüzü: | DC, USB/DC, çift USB |
|---|---|
| İşlev: | Kablo, Güneş Paneli şarjı, Güneş Şarjını Destekle |
| Tip: | Dış mekan, taşınabilir elektrik santrali için kablo, taşınabilir, güç staion ile fiş ile |
Dışarıda 300W 270Wh taşınabilir güneş enerjisi santrali
| Adı: | taşınabilir güneş enerjisi istasyonu |
|---|---|
| Birlikte Verilen Aksesuarlar: | AC adaptörü, araba şarj cihazı, güneş paneli şarj kablosu |
| USB Çıkışı: | 2 X USB-A (5V/2.4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
OEM 300W Güneş Şarjlı Taşınabilir Elektrik İstasyonu / Saf Sinüs Dalga Inverteri
| Adı: | 300w Taşınabilir Güç İstasyonu |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | AC Adaptörü, Güneş Paneli |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Ev Dışarıdaki Acil Taşınabilir Elektrik Santrali Lityum İyon Pilli Güneş Paneli
| İsim: | taşınabilir elektrik santrali güneş paneli |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Ek Özellikler: | LCD ekran/LED el feneri |
Taşınabilir Güç Santrali 300W 288Wh Taşınabilir Acil Durum Yedek Güneş Enerjisi Jeneratörü
| Adı: | Taşınabilir elektrik santrali 300w |
|---|---|
| Renk: | Yeşil+Sarı, Kırmızı+Siyah, Turuncu+Yello, Yeşil+Siyah, Mavi |
| Malzeme: | ABS+PC |
Çok fonksiyonel taşınabilir güneş enerjisi santrali 3000W
| Çıkış arayüzü: | DC, Tip C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Giriş arayüzü: | AC |
| Adı: | 3000W Taşınabilir Güç İstasyonu |
3.7V 200W Portatif Elektrik İstasyonu Dışarıda Lityum Pil / Güneş Değiştiricisi Enerji Depolama
| Türü: | Dış mekan, taşınabilir elektrik santrali için kablo, taşınabilir, güç staion ile fiş ile |
|---|---|
| Pil Türü: | 18650 Lityum Pil |
| Model Numarası: | A1 |
Tümünde Bir Güneş Jeneratörü 300W 270Wh Kamp için Güneş Taşınabilir Elektrik Santrali
| Çıkış arayüzü: | DC, Micro USB, Tip C, USB/DC, USB/Micro USB, Üç USB |
|---|---|
| Giriş arayüzü: | AC |
| Görev: | Kablo, Güneş Paneli Şarjı, Kablosuz Şarj, Destek Güneş Şarjı, Destek Araç Şarjı ile Hızlı Şarj Deste |


